Subiect: vise ciudate
View Single Post
  #1  
Vechi 29.09.2008, 15:36:39
Tia's Avatar
Tia Tia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.08.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 245
Implicit

De aproape un an de zile, periodic, am anumite vise care imi pun semne de intrebare. De multe ori, visez tot felul de aratari, adica oameni rai, vampiri, posedati, etc,si daca imi fac in vis semnul Sfintei Cruci dispar, dar de multe ori ma chinui sa-l fac si nu pot.Nu imi pot impreuna decgetele, sau tot felul de chestii din astea.Sau, altadatavreau sa fac semnul Sfintei Cruci in fata cuiva, tot "oameni din aia", si nu pot, decat cu mare dificultate. Noptile trecute, am visat niste papuci care se tot miscau si am facut semnul Crucii pe ei si ei s-au oprit.Nu se miscau singuri, era ca si cum ceva nevazut ii misca.In vis am senzatia ca este ceva rau, de la vrasmas, dar reusesc sa birui in final, cu ajutorul Sfintei Cruci. Ati patit asa ceva? In sensul ca ati visat? Eu nu stiu ce sa cred. Ce poate sa insemne?mentionez ca nu ma uit la filme de groaza.Va rog sa va dati cu parerea, dar nu faceti misto, ca e pe bune.si sunt cam nelinistita. Nu am mai vorbit cu nimeni despre aceste vise,daracum mam hotarat sa va impartasesc voua "trairile" mele
Reply With Quote