View Single Post
  #125  
Vechi 09.04.2010, 11:18:12
anita anita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.734
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Dieter_Eckhardt Vezi mesajul
Si eu am avut o perioada grea. Sunt neamt dar locuiesc partial in romania. In 2004 m-am casatorit cu o romanca si vroiam sa intemeiem o familie. Am cunoscut-o intr-un loc pacatos, era stripteusa. Dupa ce si-a primit cetatenia germana a disparut imediat ca sa traiasca cu un alt barbat si ca sa lucreze in germania unde incerca sa castige bani multi intr-un timp scurt.. Banii au fost si sunt cel mai important lucru in viata ei a trebuit sa observ..

Inainte sa ma casatoresc cu ea a fost in Italia dar a fost expediata.. Nu mi-a spus niciodata dece. Vroia o familie dar nu putea sa ramana gravida. A fost de multe ori bolnava de la diferite boli sexuale. Sper ca nu au mai fost alti barbati cu ea.. Ma bucur ca nu a ramas gravida, s-a casatorit cu mine doar ca sa insele.. Da, pot sa zic ca SF. Nectarie m-a ajutat, m-am despartit de ea si documentul de divort este lucrul care as putea sa-l dau cu mir.. Si ma rog ca ea sa fie rasplatita dupa fapte dar totusi poate isi gaseste drumul drept si nu mai inseala prietenii, familia si justitia.
Nu inteleg ,cand te-ai casatorit nu stiai pe cine vei lua de sotie?
Si acum ,daca a intrat in viata ta ,desi era de asteptat sa ai aceste necazuri ,o blestemi?
Noi adesea cautam vinovati ,dar singuri ne cream anumite probleme si nu vedem care e adevaratul vinovat.
Reply With Quote