Subiect: In familie
View Single Post
  #7  
Vechi 21.11.2011, 09:52:25
Mirela0110 Mirela0110 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.04.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 295
Implicit

mmm ... si eu zic la fel, ca nu este bine de adus straini in casa ... la cate nenorociri se intampla in ziua de azi, chiar mi se pare inconstienta foarte mare sa aduci staini in casa... Doamne fereste !!! si eu daca vad straini la usa, nu le vb urat, ca nu e stilul meu, dar le inchid imediat usa in nas, nici nu stau la discutii sa vad ce vor ... rar cand imi par mai acatarii le mai dau cate ceva, la cei care bat la usa din senin ... cel mai bine e de dat pe strada pachetele, sau na fiecare ce vrea si ce poate ...

o mama isi pazeste copiii de orice ... sunt atatea nenorociri care se intampla ... intra oamenii in casele altora, sunt batrani, femei sau copii batuti, violati, omorati doar pt 10 15 lei ... mi se pare ingrozitor ... ia si asculta-ti mama ca in acest caz cu siguranta procedeaza fffff bine ca nu ii primeste in casa .... eventual ii poti zice sa nu le ai vb urat, sa le dea ceva si gata ... si nu te mai du tu "pe paduri", ca poti fi sigura ca o mama nu vrea niciodata raul copilului ei.

Last edited by Mirela0110; 21.11.2011 at 14:23:09.
Reply With Quote