View Single Post
  #1  
Vechi 09.04.2019, 14:03:36
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit Bine v-am regăsit.

Slăvit să fie Domnul.

Bună ziua la toată lumea, la toți colegii și prietenii de forum care nu m-au uitat și mi-au dus dorul. Sper că între timp iertarea și împăcarea să se fi așternut în sufletele tuturor celorlalți pe care poate că i-am jignit mărturisindu-mi credința, convingerile, auto-îndreptățirile, adevărul și interesele.

Dacă cineva a rămas supărat îl rog să ierte și să mă ignore căci nu e musai să ne dăm bună ziua sau să discutăm în contradictoriu dar ne putem tolera reciproc pe acest minunat forum creștin.

Nu știu de ce dar am impresia că tare puțini au mai rămas să pună osul la discuții.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote