View Single Post
  #23  
Vechi 14.04.2009, 18:21:39
Caroline_37's Avatar
Caroline_37 Caroline_37 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2009
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 9
Implicit

Citat:
În prealabil postat de admin Vezi mesajul
Am deschis acest topic din dorinta de a ura tuturor spor, sanatate, rod si voie buna. Unii dintre voi au postat pe acest forum diverse intrebari. I-am privit ca pe niste copii. Altii au postat sfaturi. Acestia au ajuns in ochii mei parinti. Au fost si cazuri cand s-a postat doar pentru tulburare. Nu am privit cu dusmanie aceasta categorie. Am fost cel mult intristat, erau doar niste fii risipitori. Nu sunt parinte pentru cei care sunt copii, sunt doar fratele lor. Nu am nici calitatea de bunic, deci, nu sunt nici parinte al parintilor. Nu sunt nici fiu risipitor, caci imi este mai apropiata omenia decat ura. Nu sunt nici inger pazitor. Sunt doar un om, care pe zi ce trece mareste neincetat locul de la masa. M-as bucura sa vina ziua cand va trebui sa stau in picioare, din lipsa de locuri. Va doresc tuturor Sarbatori fericite.

Cu drag,
Adrian

Sunt momente cand ne amintim cu mult drag de oamenii deosebiti din viata noastra.

Si atunci ,multumim Domnului ca ei exista.



" Sarbatori fericite alaturi de cei dragi ,sa aveti parte de multa caldura in suflet ,bucurie, multa sanatate si putere de munca..."




Paste Fericit!

Eu, Carolina si fiul meu Paul !!
Reply With Quote