View Single Post
  #22  
Vechi 28.08.2007, 01:20:38
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit

Citat:
În prealabil postat de pacatoasa
Va multumesc mult, sunt foarte trista si ma cuprinde deznadejdea...
Nu stiu din ce parte a tarii esti, dar daca vrei cu adevarat sa scapi de acesta graznica obsesie, da fuguta la Manastirea Sihastria ( asa cum te-a povatuit Anita ), cauta-l pe parintele Ciprian si spovedeste-te fara sa-ti fie jena de ce spui, a bine ca te rusinezi, e bine ca, costientizezi ca n-ai facut bine mergand la vrajitoare, dar nu DEZNADAJDUI. E pacat. Pe mine m-a ajutat foarte mult parintele Ciprian acum 2 ani cand am vizitat manastirea Sihastria chiar pe 15 august,si am reusit sa ma spovedesc dar am fost oprita de la Sfanta Impartasanie ( pe buna dreptate), in alta parte precis as fi beneficiat de acesta sfanta taina, dar nu, tot ce am spus ( a fost a doua mea impartasanie generala ), a fost bine cantarit de parintele Ciprian si am primit un canon, pe masura. Au trecut 2 ani si mai am inca altii 2 de trecut ( nu-i usor sa-i vezi pe altii cum se impartasesc iar tu esti oprita- sufar tare mult insa imi merit canonul). Locuiesc departre de M.Sihastria, insa cand imi implinesc canonul, cu ajutorul lui Dumnezeu, imi doresc din suflet sa ajung tot la parintele Ciprian ca sa-mi dea binecuvantarea. Intr-un cuvant :spovedanie, post, milostenii si cainta, toate te vor ajuta sa revii la linia de plutire si sa gasesti drumul spre mantuire. Curaj si toate ce bune, iti doreste din tot sufletul ,icamilin. DOAMNE AJUTA

Reply With Quote