Subiect: Jumatatea mea
View Single Post
  #30  
Vechi 11.03.2013, 00:08:34
CiprianTm CiprianTm is offline
Member
 
Data înregistrării: 16.09.2012
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 35
Implicit

Cred ca este o confuzie in capul tau, mai ai multe de trait. Nu fa tot ce te taie capul ca mintea nu e aliatul tau, mai ales ca ai fost influentat toata viata, generatiile noastre sunt distruse din toate punctele de vedere. Intreaba duhovnicul, mai cere sfaturi pe forum si asculta-le, sa nu iti asculti mandria si incapatanarea, zicand ca "tu stii mai bine".
Toti am fost in situatii asemanatoare. Cat despre tatuaj, cercel, eu te sfatuiesc sa nu faci! Nu o sa atragi fetele pentru simplul motiv ca nu te reprezinta, nu ai acea atitudine de a purta cercel, tatuaj si oricum daca e sa atragi ceva, vei atrage doar fetele care nu sunt de tine, fiindca "faci reclama la produsul gresit".
Incearca sa gasesti o fata din ASCOR sau din Biserica, celelalte, cu greu vor cauta ceva serios ori curat.
Eu te inteleg, si de mine au facut misto toata viata pe seama faptului ca sunt slab, dar asa mi-au intarit rabdarea :D. Tu macar ai rugaciune, Biserica, sfinti, forum, arme pe care eu nu le-am avut :)
__________________
Iarta-ma, Iarta-ma, Iarta-ma, Dumnezeul meu ! Pentru felul meu firesc, printre oameni cand pasesc, pentru traiul in zadar, Doamne Iarta-ma Tu iar, pentru nevegherea mea, de-a ramane-n voia Ta, pentru tot ce-a fost murdar, Doamne Iarta-ma Tu iar!
Reply With Quote