View Single Post
  #11  
Vechi 15.09.2006, 17:48:40
sovidiu sovidiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.08.2006
Mesaje: 357
Implicit

Citat:
În prealabil postat de crina
Iti multumesc pentru recomandarile tale, insa nu era vorba despre nici o porcarie pe care am facut-o. Eram la mare, in vacanta cu prietenii. Era vorba doar de ceea ce mi si intampla continuu in acel loc. Oricum, nici nu banuiam ca mesajul meu ar putea atrage altceva decat rautate si replici ironice din partea oamenilor de rand, si eu nu de la ei caut ajutor. De la cine cautam, am primit, in mesageria mea personala. Asa ca sugerez oricui mai vrea sa arunce noroi pe mine, sa nu se deranjeze, pentru ca raspunsul l-am aflat si nu mai am nevoie de mizeriile nimanui.

Sa va fie de bine!
Adica vrei sa spui ca in acel loc este o stafie, care sta acolo si te asteapta si tu o deranjezi, si ea reactzioneaza, pai vezi, zici ca eu nu pun bine cratima si iti dau sfaturi, pai vad ca tu esti cea rea, daca deranjezi stafia respectiva, si cinestie de ce sta ea acolo, sau poate ca este o poarta stelara, ca in Stargate, asa ca ai grija sa nu te trezesti pe alta planeta, mai bine ia cu tine si pe altcineva, ca singura pe alta planeta nu e prea agreabil...
Reply With Quote