View Single Post
  #19  
Vechi 06.10.2006, 16:36:32
spinu spinu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.03.2006
Mesaje: 140
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Clausemi
Citat:
În prealabil postat de spinu
Citat:
În prealabil postat de Tiberiu_Rusu
crina, crede-ne pe cuvant ca cel mai rau lucru care ti se poate intampla acum e sa te ia cineva in serios.
glume e cel mai bun medicament pentru tine.
noi te iubim oricum ai fi tu :) posedata sau nu :*
Nu cred ca poti iubii pe cineva pe care nu cunosti, oh si cred ca nu sunt inspirate citatele in engleza, a si nu stiu cum puteti vedea paiul din ochii altuia si creatimile prost puse in loc sa vedeti barna din ochiul vostru?!
N-am inteles nimic din ce vrei sa spui...poate vii cu completari...ca eu sunt mai grea de cap...
Si cum e chestiunea cu "nu poti iubi pe cineva pe care nu cunosti?"...ca n-am mai auzit asa ceva pana acum...adica tu pe mine nu ma iubesti?:p...ca eu pe tine te iubesc...dar,daca tu nu ma iubesti,nici eu nu te mai iubesc, ca asa e pe la noi,bag sama...:D
Sper ca ai realizat ca glumesc in ultima parte a mesajului...oricum astept raspuns pt prima parte.
Iubirea inseamna mult mai mult decat a spune "te iubesc" . Nu poti sa iubesti o personaca pe care nu o cunostiu cu adevarat, poti spune te iubesc ,imaginii acelei persoane, pe care tu ti-ai facut-o in cap in urama felului de redactare a acesteia.
Reply With Quote