View Single Post
  #23  
Vechi 16.01.2010, 19:48:30
nobodyin
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adelin Vezi mesajul
Iarta-ma daca te-am suparat pentru ca nu mi-am trecut datele in profil. Se stie clar: sunt Ortodox, sunt Român, sunt tânăr, etc. In plus, cand m-am inregistrat pe forum, acum ceva vreme... am scris undeva, pe un topic, cine sunt, de unde vin si unde merg. Nu cred ca sunt nici logo-ul forumului, nici mascota topicului pentru a scrie oriunde cine este userul Adelin. Nu mi-am mai trecut datele in profil pentru ca asa am gasit de cuviinta sa decid. Este mai bine sa adun din sfaturile voastre, decat sa va spun unde stau si ce numar am la CNP. Ma multumesc doar sa citesc ce-mi scrieti si sa va multumesc, pentru ca eu chiar sunt stresat foarte mult de problema aceasta pe baza careia am deschis acest topic.
Esti stresat foarte mult de problema aceasta??? Da tu de unde stii ca vei ajunge acele vremuri?DACA ESTI F.STRESAT DE PROBLEMA ACEASTA CRED CA SUFERI DE O ANEXIETATE SEVERA!EU CRED CA DUMNEZEU NE-A DAT RATIUNEA CA SA GANDIM RATIONAL,ORI A-TI FACE GRIJI PT.VREMURILE DIN URMA,CARE NUMAI BUNUL DUMNEZEU STIE CAND VOR VENI MI SE PARE DESTUL DE IRATIONAL!
Reply With Quote