View Single Post
Vechi 19.08.2017, 10:34:37
elenoirmiro elenoirmiro is offline
Member

Data înregistrării: 16.09.2013
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Implicit Pentru Iorest

In primul rand, m-as bucura sa gasesc un asa-zis tip habotnic.Fata de tipii lumesti, care stiu foarte bine ce asteapta si cam ce doresc, sincer prefer un tip'habotnic". Cei mai mult tipi lumesti sunt..lumesti si nu o sa intru in detalii in ce fel sunt asa. As prefera un om credincios si chiar sa zicem "exagerat" insa asa cum spunea si Diana, desi nu mai stiu la ce s-a referit ea, dar nu as vrea sa fie habotnic in sensul de a nu sti sa glumeasca, a nu sti sa iasa la un film sau suc sau o cafenea.Nu frecventez discoteci sau baruri deci nu asta ma intereseaza, ci sa mearga la un film teatru si sa aiba si simtul umorului, sa nu fie un tip incrancenat si sobru.Oricum de fapt daca e incrancenat si sobru nu prea e semn de credinta, credinta inseamna bucurie.Sau asa ar trebui,asa spun si Sfintii Parinti.
In privinta caracterului,cred ca am ce oferit si voi oferi ceea ce cer, nu mai mult sau mai putin.
Oricum multumesc mult de cuvintele frumoase si chiar apreciez.Ati fost chiar intelegator si de treaba.Altii au fost mai duri pe aici, eh, toti avem frustrarile noastre. :)
Reply With Quote