View Single Post
  #13  
Vechi 23.03.2014, 14:51:05
ioana-ancuta ioana-ancuta is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2012
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 12
Implicit iubirea

Citat:
În prealabil postat de MarianStefan Vezi mesajul
Poate o problema e si putinul timp pe care il petrecem impreuna, fiind ocupati cu servici si facultate ne intalnim 1 data pe sapt si duminica cand mergem la biserica.
Stiu ca ei ii este greu sa fie cu altcineva si datorita faptului ca dupa ce ne-am cunoscut, sa rugat pt un semn, semnul consta intr-un ingeras iar cel care i da semnul acela sa fie sotul ei...iar eu i-am dat ingerasul.
Ma gandesc ca nu i este usor, de aceea o sa i dau un ultimatum dar o sa vorbesc si cu duhovnicul despre acest lucru.
Si eu sunt intr-o situatie destul de dificila. Acum cateva luni mi-am facut un prieten cu cativa ani mai mare decat mine si am inceput sa tin la el. Si el imi declara ca ma iubeste si ca insemn mult pentru el. Dar dupa 2 luni au inceput certurile si orgoliile si a devenit indiferent si rece. Eu am incercat sa ne impacat , dar el nu a mai dorit acest lucru. Pe mine ma doare foarte tare. As vrea sa-l uit, dar nu pot...iar acest lucru imi aduce multa suferinta. As vrea pe de alta parte sa-l aduc in viata mea , dar mi-a spus ca nu ma mai vrea si ca are pe altcineva. Ma intreb ...cand iubesti poti sa uiti asa repede cum a uitat el? Ce sa fac?
Reply With Quote