View Single Post
  #5  
Vechi 06.12.2011, 16:51:09
alexalinadita alexalinadita is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.11.2011
Mesaje: 11
Implicit

Eu trebuie sa-mi cer scuze,numele meu este Tudor Maria,am postat topicul in numele matusii copiilor,Gisca Elena.Eu sunt o fosta colega de serviciu cu mama copiilor.Din cand in cand ,noi colegii,mai ajutam si noi cu ce putem copii.Am scris aici,fiindca,tocmai vorbisem cu matusa si mi-au spus cat de greu fac fata ...au incercat sa-i faca Claudiei toate rosturile,dar,fiindca familia se lupta de mult timp cu boala,va dati seama ca le-a fost din ce in ce mai greu.Bunicii sunt si ei batrani si bolnavi,fac tot posibilul sa aiba copii cel putin strictul necesar,dar,le este din ce in ce mai greu.
Situatia lor multa lume o stie,la inceput au cerut ajutor pentru tratamentul Claudiei.In Martie anul trecut a fost diagnosticata cu cancer renal,pe 5 Martie a fost operata la Fundeni,au urmat apoi,tratamente peste tratamente +n drumuri facute la spital,s-a chinuit cu boala pana pe 5 mai anul acesta cand ne-a parasit,cancerul invingand si de aceasta data.
Imi cer scuze,dar,am spus ca cei care vor sa ajute copii pot cere informatii pe privat sau la adresa de mail mentionata.Au fost cazuri cand copii veneau plangand de la scoala,f.multe vorbe,discutii si tot nu-i ajuta nimeni.Inca nu si-au revenit bine .
Contul este pe numele matusii,a ramas de cand ceream ajutor pentru Claudia.
mail:marimarin1975@yahoo.com,
sau donatii la:Banca Comerciala Romana,Sucursala Tg-Jiu
Titular cont:Gisca Elena,cod iban:RO86RNCB0318041795310001ron


Doamne ajuta!

Last edited by alexalinadita; 06.12.2011 at 18:30:23.
Reply With Quote