View Single Post
  #10  
Vechi 18.12.2011, 17:04:25
alexalinadita alexalinadita is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.11.2011
Mesaje: 11
Implicit

Am spus si repet iarasi,cine doreste ...mai multe detalii despre acest caz le pot da ,dar nu le mai facem publice,de ce?,fiindca familia cand a fost Claudia bolnava a cerut ajutor cum am fi facut si noi(sau altii) in locul lor,inclusiv la fundatiile din judet,si,...surpriza,sau folosit de toate actele,de certificatele ei medicale,de ce s-a putut,dar ajutorul a ajuns in alte conturi.Cand a aflat familia ce s-a intamplat au dat-o la intors,ca sau incurcat cazurile,ca au gresit contul de la banca,ca o sa rezolve.Oricum ,ajutorul de la primit ea in tot acest timp abea a ajuns de un drum la control in Bucuresti,iar asta se poate dovedi cu un extras de cont.
Probabil de atunci a-ti gasit postarile pe net,insa nu inteleg de ce dati cu parul si apoi intrebati?,am vazut asta la multe topicuri.Daca aveam ceva de ascuns nu credeti ca schimbam contul la banca?Bunicii copiilor si matusa lor nu stiu nici macar sa deschida un calc. ,dar,sa ma faca si altceva pe el,nu vi se pare ca sunt prea multe ...pentru niste amarati crescuti la tara.Ce s-a intamplat,te-a pacalit cineva si acum toti sunt niste hoti pt tine?daca sunt de la tara,daca cer sprijin pt lemne,daca sunt bolnavi sau nu.Uite ca mi-ai deschis capul,o sa mai postez pt.copii si in alta parte,am facut topicul aici fiind crestin ortodox,dar,se pare ca m-am inselat.Eu am vrut doar sa le luminez putin sarbatorile copiilor,tu ce crezi ca ai rezolvat?
Pentru anumite persoane,va doresc Sarbatori Fericite,ca ale copiilor!

Doamne ajuta!

Last edited by alexalinadita; 18.12.2011 at 17:06:53.
Reply With Quote