View Single Post
  #6  
Vechi 16.05.2007, 10:09:47
Mirean Mirean is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.03.2007
Mesaje: 1.660
Implicit

Colors, mi se pare elocvent faptul ca ai fost primul care ai postat la topicul deschis de Iosif, asta spune multe... Te simti cu musca pe caciula?

Am vazut ca iti face placere sa ii numesti "crestinule" pe cei care nu impartasesc parerile tale, dar nu uiti niciodata sa pui cuvantul intre ghilimele. Te consideri mai crestini decat ei, mai bun, superior?Personal nu sunt de acord cu unele dintre postarile lui Iosif cum nici cu ale tale toate nu sunt de acord, desi uneori parerile noastre coincid.

Ma intreb... de unde atata ura si inversunare? Prima ta postare a fost un atac la peroana! Oare nu puteai vorbi la topic si sa-i explici omului ca poate greseste? Sau poate postezi ca sa vada lumea ce bun crestin esti tu...

Stii, pentru a se afirma (sau numai pentru a depasi frustrarile si complexele) cine nu poate construi ceva de la sine darama ce au facut altii!

Ciudat cum un om care m-a acuzat de "diverse" si care nu si-a argumentat acuzatiile, in schimb mi-a cerut "sa intorc obrazul" sare primul "la gatul" lui Iosif.

Sa fie clar, Colors, postarea mea nu face referire la "directia" postarilor/ opiniilor, ci la modul de abordare a discutiei!
Reply With Quote