View Single Post
  #62  
Vechi 04.02.2021, 16:22:39
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Ipocrit ordinar,
Nerusinat ce esti,
Ca diavolul..,
Esti la cel mai de jos nivel ca om.
Esti ca diaboli.
improsti cu rahat...
Sectar nerusinat ce esti...
...foarte multe altele asemenea.
Inceteaza cu insultele. Insulti ceea ce afirmi dumneata ca spun eu deci singur te insulti dupa care insultele mi le adresezi mie. Indubitabil tu afirmi altceva decat afirm eu si insulti ceea ce afirmi ca si cum eu as fi afirmat. Nu ti-e clar ca pe tine insuti te insulti si te blestemi?

N-am de ce sa fiu infricosat sau frustrat vazand ca te batjocuresti pe tine insuti in fel si chip.

Daca ar fi afirmatiile mele ce insulti dumneata as zice ca ma insulti pe mine. Nefiind afirmatiile mele pe baza carora insulti inseamna ca pe tine te insulti.

Daca te folosesti de textul meu ca prin rastalmacire si minciuna sa ma insulti atunci iti cer sa incetezi pentru ca nu asa se dialogheaza!

Daca nu incetezi, cu insulta, minciuna si rastalmacirea atunci nu-ti mai raspund caci nu se poate discuta in conditiile in care dumneata te sinucizi duhovniceste.

Nu vreau sa particip la sinuciderea ta asa ca ma opresc cand o sa-ti revizuiesti tonul!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 04.02.2021 at 16:26:24.
Reply With Quote