View Single Post
  #64  
Vechi 04.02.2021, 16:32:22
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Daca ar fi afirmatiile mele ce insulti dumneata as zice ca ma insulti pe mine. Nefiind afirmatiile mele pe baza carora insulti inseamna ca pe tine te insulti.

Daca te folosesti de textul meu ca prin rastalmacire si minciuna sa ma insulti atunci iti cer sa incetezi pentru ca nu asa se dialogheaza!

:
Amice tu nu recunosti ce ai scris 2 propozitii inainte si o dai pe conspirationisim si negationism ca nu am inteles eu corect ca nu te-ai exprimat tu corect.

Este foarte clar ce scrii tu nu e nimic confuz nimic de neinteles nu vorbim formule matematic.

Nu te insult eu ci tu esti cel care defaima insulta si denigreaza ortodoxia si sfintii in continuu. Tu esti cel care se coboara in hazna mizeriei acuzarii. Tu ai iesit din BOR si ai improscat BOR cu
- sunt comunisti sunt rai sunt securisti
- Cleapa este desfranat

Vezi mai sus. Ce am zis eu este ca doar un nebun poate sa gandeasca si sa spuna mizeriile astea. Si am dreptate.

Asa ca lasa negationismul si conspirationismul.

Iar despre duhovnicia mea asta este intre mine si Dumnezeu. Dumnezeu ma cunoaste foarte bine sa stie ce e cu mine si ce nu pot ca om. Nu mai purta de grija BOR si nici mie mai bine poarta-ti grija tie ca esti in barca sectara.


Marea problema in ceea ce spui este CA TOT CE SPUI ESTE STRICAT SI SECTAR SI EXPLOATABIL.

Pentru ca tot ce spui este SECTAR - ESTE JUDECATA OSANDIRE DEFAIMARE ESTE INJURATURA, HULA.

De asta mi-e atat de usor sa te pun la punct la fiecare virgula si la fiecare cuvant pentru ca tot sectarismul - protestantismul este in fapt o HAZNA ordinara a mizeriei umane in care poti sa exploatezi orice.

Sectarismul este o hazna plina de mizerie umana, a gandurilor a judecatii de asta orice zic sectarii este rau si exploatabil.. Si singura sansa este sa iesi din barca sectara ca altfel ai sa mirosi pe vecie de rahatul mizeriei sectare.

Ca sa il citez pe CLEOPA - PUTE!!!! Si din cauza asta orice zici PUTE, de asta putem sa iti spunem de fiecare data ca miroase orice spui, ca pute !!!

Last edited by gpalama; 04.02.2021 at 16:36:25.
Reply With Quote