View Single Post
  #4  
Vechi 09.10.2019, 12:30:42
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.227
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Marcel_Ionut Vezi mesajul
Apreciez ca te-ai straduit sa scrii atat dar eu sincer nu am inteles nimic din exprimarea ta. Nu era mai simplu sa spui 2-3 cuvinte din suflet decat sa imi spargi creieru cu atata poezie? Nu te supara dar chiar nu am inteles nimic.
Violul violenței din om se dă neputincios. Asta e lipsă în ce am scris anterior.
(Totuși cred că am scris românește cât se poate de clar. Dar știu că ''orice român e frică de moțiune'' ca să parafraz pe cineva foarte drag unora, așa că nu mă așteptam ca să înțeleagă cineva ceva din ceea ce scriu.)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote