View Single Post
  #1  
Vechi 30.08.2016, 02:23:43
mehiel mehiel is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.10.2008
Mesaje: 16
Implicit Paralizie în timpul somnului - "Night-Hag"

Buna seara,
as vrea sa va povestesc despre ceea ce mi s-a intamplat acum 2 luni in urma. Nu am avut intentie sa vb despre acest lucru - dar cred ca este mult mai bine sa impartasesc experienta pe care am avut-o cu comunitatea pe de acest site.
Acum 2 luni in urma au inceput sa mi se intample lucruri foarte ciudate in casa. Am simptit o prezenta ciudata in casa, mobila pocnea iar usa de la baie nu s-a inchis pentru o zi intreaga, era vizibil mai mare. Iar in aceeasi perioada am avut parte de acest fenomen "Paralizie în timpul somnului" - era 6 dimineata si deodata am simptit o prezenta invizibila deasupra mea, in acel moment am vrut sa imi fac semnul cruci dar nu m-am putut misca. Acea prezenta a inceput sa imi vorbeasca in urechea dreapta (dormeam pe partea stanga)intr-o limba pe care nu am recunoscut-o (ceva totusi m-a facut sa cred ca era vorba de arameic sau o alta limba asemanatoare). A fost ingrozitor - avea o voce satanica.
Am chemat numele Domnului Iisus Hristos sa ma ajute si a disparut. Nu a fost un vis a fost foarte real.

Va spun sincer ca m-am saturat sa am parte de aceste fenomene ciudate, de cand am fost copil.... As vrea sa am o viata normala!
Va rog sa imi dati un sfat ce ar putea fi...
Altcineva acolo a avut aceeasi experienta?

Reply With Quote