View Single Post
  #338  
Vechi 23.12.2009, 22:21:45
elizabeta elizabeta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Locație: Bucuresti
Mesaje: 711
Implicit

Citat:
În prealabil postat de laialy Vezi mesajul
Nu ai gresit cu nimic,ba dimpotriva,ai dat dovada de intelegere si pentru asta chiar trebuie sa iti multumesc inca o data.Multumesc si pentru urari,si eu iti urez tie un Craciun fericit si sa ai parte de un an nou cu multe bucuri si impliniri.

Off sa dea Dumnezeu sa am si copii ca asta e ce imi doresc:)

Iar celor care sunt mai inversunati le doresc sa devina un pic mai toleranti.

Iti doresc numai bine!
Draga mea Laialy, sa-ti auda bunul Dumnezeu rugaciunile si sa va binecuvanteze cu copii! Nici noi nu avem, dupa atatia ani de casatorie, dar poate ca din cauza bolii mele (am fost diagnosticata cu o tumoare maligna in 2006, si de-atunci am facut un tratament agresiv ca sa ma vindec). Stiu foarte bine ce inseamna lipsa copiilor pentru o femeie, mai ales. O sa ma rog si eu, in legea mea, si sper sa ti se indeplineasca dorinta cat mai curand...

Doamna Rozerin, Cristi este un crestin ortodox adevarat, iubitor de oameni si bland, pe care eu personal il admir mult pentru tot ceea ce face pentru noi pe forum. Dar sa stiti ca nu este singurul...Iar noi avem in tara noastra multi turci nascuti aici, cu care traim in pace si buna intelegere. Suntem o tara toleranta, primitoare cu strainii si cu oameni ospitalieri, va rog din suflet sa nu credeti altceva...