View Single Post
  #340  
Vechi 23.12.2009, 23:17:00
laialy's Avatar
laialy laialy is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.11.2009
Locație: London,UK
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 72
Implicit

Citat:
În prealabil postat de elizabeta Vezi mesajul
Draga mea Laialy, sa-ti auda bunul Dumnezeu rugaciunile si sa va binecuvanteze cu copii! Nici noi nu avem, dupa atatia ani de casatorie, dar poate ca din cauza bolii mele (am fost diagnosticata cu o tumoare maligna in 2006, si de-atunci am facut un tratament agresiv ca sa ma vindec). Stiu foarte bine ce inseamna lipsa copiilor pentru o femeie, mai ales. O sa ma rog si eu, in legea mea, si sper sa ti se indeplineasca dorinta cat mai curand...

Doamna Rozerin, Cristi este un crestin ortodox adevarat, iubitor de oameni si bland, pe care eu personal il admir mult pentru tot ceea ce face pentru noi pe forum. Dar sa stiti ca nu este singurul...Iar noi avem in tara noastra multi turci nascuti aici, cu care traim in pace si buna intelegere. Suntem o tara toleranta, primitoare cu strainii si cu oameni ospitalieri, va rog din suflet sa nu credeti altceva...
Multumesc mult si Doamne ajuta sa reusesc sa am si copii.Si la mine e o problema de sanatate..dar una diferita.Trebuie sa mai fac 2 operatii la coloana asa ca medicul mi-a interzis sa am copii deocamdata dar asta este.
Sa iti dea Dumnezeu sanatate!