View Single Post
  #81  
Vechi 26.01.2016, 00:08:54
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Multe lucruri aparr fiindca oameni sunt forte diferiti si nu recunosc cine sunt.
Uita eu sunt asta ,ce-i in gusa si in capusa.Sau stai un pic sa gandesc, "oare omul asta ce zice",sa ma gandesc un pic, zice bine sau NU.
Altii nu sunt asa!!!
Era cineva aici pe Forum si zicea ca nu punea la credinta nimic, ca zice ,ca nu mai este bagata in seama, ca a vorbit ea desprre nu stiu ce ,si a contrazis-o lumea.Si oare nu ar fi corect sa arati unde te situezi!Tu nu arati cine esti, cineva ia de bun ce ii spui tu, ca protestant,nedeclarat de exemplu(ca sa te bage lumea in seama) si l-ai incurcat.De ex clar daca i-ai zis de Spovedanie si el nu stie ca i-ai aratat viziunea protestanta de fapt.Si omul cand afla, primul lucru vrea sa scoata din cap ce i-ai zis.

Pai da alegeri:Somnicel sa vorbeasca fara el,eu sa nu incep sa-l mistocaresc prea tare ,desi cred ca am gresit, ca e pripit si aiurit,Admini ca nu prea isi fac datoria, ce este trolareala sa fie avertizata, si sa dispara mesaje gen troll, fara legatura cu subiectul.

Si Somnicel zice ca e OK.Isi face cont pe Facebook,si intra si acolo cu acelasi tipar mental, si cineva il ridiculizeaza, si el crede ca e tot aici unde nu se da:
-nume
-poze etc
Si dintr-o data de sus pica jos.

Dar sunt altii care sunt naivi deadevaratelea,fiindca nu le-a spus nimeni.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela

Last edited by Jonnyw2013; 31.01.2016 at 21:11:55.
Reply With Quote