View Single Post
  #175  
Vechi 13.09.2010, 21:14:00
anamaria.lupu anamaria.lupu is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.02.2010
Mesaje: 49
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Nicole_Alma Vezi mesajul
Sa-mi fie cu iertare dar nu inteleg un lucru: esti necasatorita si ai un prieten (cu care se pare ca esti intima) si dai sfaturi si-i judeci pe cei casatoriti.
Daca lucrurile stau asa, te contrazici draga mea. Nu vreau sa te judec si nu spun mai mult, dar cred ca mai intai trebuie sa vedem barna din ochii nostri, si apoi paiul din ochiul aproapelui.

Din pacate la teorie toti suntem buni, practica ne omoara.

Imi cer scuze daca am inteles gresit!
Dumnezeu sa aiba grija de noi toti si sa ne ierte!
he he ma asteptam sa se arunce cateva pietre in mine cand am rostit cu buna stiinta cuvantul "prietenul meu" .Daca citeati mai bine in mesajul meu scrie "sunt o pacatoasa....." dupa ce am mentionat de prietneul meu.Pai dragii mei nu am avut norocul sa ma casatoresc,desi mi-am dorit sa ma marit virgina,poate chiar cu un preot......dar nu a fost sa fie,asa ca traiesc in desfranare in ciuda mustrarilor de constiinta.
Inchei cu "sunt o pacatoasa"pt ca asta sunt din nefericire pt mine si nu critic,ci raspandesc invataturile pe care le stiu de la parintele Arsenie,parinte pe care l-am descoperit cu voia Sa,dupa ce pacatuisem deja destul de multe....
toate cele bune tuturor! :)
Doamne ajuta!
Reply With Quote