View Single Post
  #108  
Vechi 02.07.2011, 14:31:03
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de bin000 Vezi mesajul
Tu in schimb prin cele 6 puncte de mai sus arati UN singur lucru : disonanta ta cognitiva care te-a facut sa scrii de atatea ori NEGATIA + verbul =>"NU STII" ,caci daca intr-adevar eu STIU ce am scris in mesajele mele atunci tu te afli intr-un mare conflict interior si trebuie sa-ti reconsideri toata conceptia ta despre viata ceea ce e infinit mai greu decat sa spui niste cuvinte si sa-ti continui viata in paradigma ta falsa.
Tocmai de aceea ai scris de atatea ori nu stii,nu stii,nu stii,nu stii ,nu stii,nu stii referindu-te la mine . mantra "nu stii" nu rezolva decat superficial disonanta ta dar ne-a aratat tuturor asezarea ta interioara si recunoasterea indirecta a(prin negatie exagerata)a ceea ce am afirmat eu .
Totusi un argument ca macar unul din cele 6 puncte nu e adevarat ai? Ai aratat clar ca nu stii despre ce vorbesti iar o replica pseudo-savanta nu te salveaza. Tu chiar nu stii ce e evolutia si te incapatanezi sa ne demonstrezi asta desi ne-ai convins de la prima replica. Ce critici tu nu e evolutie. E doar o tampenie propagata prin mediile religioase si nimic mai mult. Arata o sursa STIINTIFICA unde afirmatiile tale sunt sustinute, altfel NU STII despre ce vorbesti, chiar daca stii ce ai scris. (poate asa e suficient de clar)