View Single Post
  #8  
Vechi 14.07.2012, 17:03:22
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Tina06 Vezi mesajul
Buna ziua,

Am si eu o rugaminte. Am vazut aici pe site ca sunt multi care se roaga in grup, pentru o anume problema.

Tatal meu este bolnav- inca nu stim ce are, dar i s-a umflat mana si e vanata si are ca niste crescaturi de carne pe ea si se plange ca il doare mana si inima, nu doarme de zile -ntregi.

A fost la medic acum o saptamana si i-au dat tratament si antibiotice, dar i-e mai rau acu. De spital i-e frica sa se duca, incercam sa-l convingem sa mearga, dar e mai greu, ca are frica de spitale.

Va rog din suflet, daca aveti timp, sa il pomeniti pe tatal meu, Dumitru in rugaciuni . Am sa incep si eu de azi sa citesc Acatistul Maicii Domnului si Paraclisul seara de seara. Dar voi ca sunteti mai curati cu inima ca mine, va rog sa-l pomeniti.

Multumesc din suflet !
O să-l adăugăm pe tatăl tău Dumitru , în lista noastră de rugăciuni din cadrul "Grupului de rugăciuni" , inițiat și coordonat de Delia . Dumnezeu și Preacurata Lui Maică , împreună cu toți Sfinții , să-i fie alăturea . Amin !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote