View Single Post
  #3  
Vechi 25.10.2009, 18:34:17
claudiutomsa claudiutomsa is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.01.2009
Locație: bistrita
Religia: Ortodox
Mesaje: 32
Implicit

Citat:
În prealabil postat de NicoletaN Vezi mesajul
Buna tuturor ,
Vin si eu aici cu o intrebare, ca nu stiu ce sa ma mai fac .. Acum 2 sapt am avut o cearta cu sotul meu, mai multe motive s-au adunat si din partea lui si din a mea, de discutat trebuia sa discutam dar s-a ajuns la o cearta mai urata.. Problema mea e ca el atunci s-a jurat de un anumit lucru si pentru el un juramant e batut in cuie si nu poate da inapoi . Acum regreta ca a spus cuvintele alea la suparare , dar nu stie ce sa faca sa-l anuleze sau sa nu mai aiba valoare . Dragoste inca mai este in casnicia noastre, dar mi se rupe sufletul ca atatia ani se duc de rapa din cauza unor vorbe . Ce as putea sa fac ? Sa dezleg cumva juramantul acela..
Va rog mult dati`mi un sfat ..
Va multumesc!
Doamne ajuta ma iertai daca gresesc dar parerea mea ar fi bine sa vorbiti cu parintele duhovnic despre ce sa intamplat sa va dea un sfat si sa va ajute sa treceti peste incercarea aceasta ca cred ca a jurat la nervi in timpul certi ca e mapcat sa se destrame famila dintr-o ispita Dumnezeu sa va intaresca sa treceti cu bine peste problema asta si sa aveti parte numai de bine
__________________
Doamne si de voiesc si de nu voiesc mantuiestema nu tine seama de vointa mea
Reply With Quote