View Single Post
  #104  
Vechi 23.04.2021, 17:47:20
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Prostul fudul si incult Moroco, care nu e capabil sa citeasca si sa inteleaga se da in spectacol pe forum.
Prostul ala ce se da in spectacol esti tu!

Citat:
Mai pune mana pe carte baietele pe matematica fizica si geografie...
Ai nevoie de lectii ca sa intelgi ce scriu? Se vede ca nu poti pricepe si ai impresia ca eu nu am scoala sau ca am nevoie de lectii. Ma confunzi cu tine!

Citat:
Da si tu un bacalaureat (luat pe bune) mai incearca, nu esti inca la nivelul ala de....

Teoretician fizician

Calauzitor teologic

Formator de opinie

Sa poti lua pozitie corecta pe un subiect
Ce discutam e nivel de gradinita! Nu poti nici atat... sa pricepi? Te crezi mare, vrei sa invat sa ajung la nivelul tau. Esti penibil rau de tot. Ce scriu si argumentele folosite sunt de gradinita sau maxim de scoala primara, clasele 1-4. Nu poti nici atat?


Citat:
[b][u]Tu esti o hahalera sectara care se da in spectacol pe un forum alaturi de nenumarate alte hahalere.
Ma confunzi cu Ewald Frankenstain! La cat esti de aiurit nu-i de mirare! Confunzi Cele7Tr.Ap. cu neoprotestantii, repeti prostiile la infinit. Cine ti le baga in cap de nu ti le mai poti scoate?

Citat:
Invata sa citesti si sa intelegi intai.
Ca sa ajung la nivelul tau, nu? Esti penibil la maxim!

Citat:
Citeste postul ala ca nu te duce capul.
Nu doresc sa ajung la”nivelul” tau, la genunchiul broastei!

Citat:
Pozezi in ceva mare si esti un analfabet... mai usor cu caprele care zici ca sunt boi. Esti un lup care pretinde ca este oaie...
Blablabla, zise marele baron de Miunhauzen in timp ce invartea prostii foarte foarte mari, asa ca el insusi!

Citat:
Hahalero hai raspunde daca te pricepi. Ca pana acum doar iti faci jocul numit IGNORANTA SI NEGATIE...
Ti-am raspuns. Nu poti citi decat ce scri tu. Nu poti decat cu ce ai tu bagat in cap.
Citat:
Nu te duce capul sa raspunzi.
Ti-am raspuns. Nu vreau sa ma duca capul sa mint in halul asta.

Esti un mitoman-grandoman fara pereche. Cum de nu-ti dai seama, nu prea inteleg. Lasa nu fi trist! Toata lumea e la fel cu tine.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.04.2021 at 17:50:48.
Reply With Quote