View Single Post
  #7  
Vechi 26.11.2008, 17:29:38
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

Iubitii mei, va rog sa ma iertati de indrazneala, dar nu am avut alt gand decat cel de familiaritate! Daca tot dicutam si ne mai si contrazicem, ar trebui sa stim de ce omul acela zice asa, pt ca activitatea lui spune mai tot decat cuvintele... defapt omul spune multe, dar faptele sunt departe de realitate...
Daca tot vorbim si ne "imprietenim" eu m-am gandit ca e bine sa ne cunoastem INDIRECT, caci se pot trimite mesaje private, dar nu e un mijloc adorabil... Eu ma bucur mult cand vad pe cineva care scrie pt suflet, ca este din cutare localitate, ca a studiat una si cealalta, ca este pasionat de ceva anume... as putea discuta mult mai multe... dar asa, fiind straini intre noi, care mai este "FRATIETATEA"?
... ma bucur mult ca imi gasesc prieteni! Sincer, imi place sa comunic cu Domnul Crsitian "cristiboss56", este un domn in toata firea, are experienta in viata, este foarte prietenos... si saritor in ajutor... este un crestin model! Daca nu ii citeam "public profile" ramaneam fara de aceasta legatura...
...cand ai nevoie STII LA CINE POTI APELA!!! asta e ideea thread-ului! Va rog sa ma iertati!
Reply With Quote