View Single Post
  #3  
Vechi 15.08.2011, 23:31:46
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Arrow

Citat:
Īn prealabil postat de Bogdan N Vezi mesajul
Din cate se pare nu ai primit nici un raspuns la acest topic. Sincer nici eu la al meu care avea acelasi subiect. Care este raspunsul? TRAGIC. Se spune ca si tacerea este un raspuns. Oare si in acest caz putem lua aceasta tacere ca pe un raspuns?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++


Asa se pare ca nu prea intereseaza parerile noastre si nici nu cred ca are vreun rost de oare ce autoritatile lumesti le intereseaza numai di 4 In 4 ani votul prostimi, iar pe cele bisericesti nu stiu ce sa zic sunt supuse pliticului su nu stiu ce sa cred asta nu este de prima data de ani de zile se spune acest lucru de Sf. sarbatoare poate ca nu au vazut la tv. asu nu au auzit de la nimeni se poate ca nu au televizoare ar trebui sa le cumparam noi si sa le timitem poate asa sar cauta o rezolvare a aceste batjocoriri a sarbatori Adormiri Maici Domnului.

Slavit sa fie Domnul Dumnezeul nostru si sa ne lumineze cu Lumina cunostintei lui,



Sigur se vor gasi uni sa spuna ca nu a fot drept si ca nu este asa ca este numai rautatea din presa cum se spune si cu alte ocazi poate suntem toti orbi si surzi si nu auzim si nu vedem bine.


Doamne ajuta neputintelor noastre amin amin amin
Reply With Quote