View Single Post
  #23  
Vechi 18.06.2013, 23:23:59
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Amprente si ADN doar daca trebuie sa faca identificarea unui cadavru, desi ma indoiesc ca se obosesc atat de mult, mai ales analiza ADN este destul de costisitoare.

Daca e totusi musai, ADN -ul pentru identificare se poate recolta si de la frate, fara sa stie mama, iar cu amprentele, poate vorbi in prealabil cu politistii sa gaseasca un pretext, se pot duce niste obiecte personale la laborator, etc.

Si mie imi miroase parca a pretext.

Dar ce probleme de sanatate are mai exact?

Poate v-ati certat si vrea sa dispara o perioada? Sa mediteze? Sa vada ce faci?

Nu te mai agita degeaba ca nu poti schimba nimic, roaga-te pentru un deznodamant fericit si ca sa-ti gasesti linistea.
Era fff slabita in ultima perioada, fratele ei mi-a spus ca manca ff putin. Era era slaba de cand o stiu, dar slaba rau, gandti-va sa are grija de un om cu handicap, ea o spala, ea ii dadea sa manance, ea o punea la olita etc, intr-un cuvant facea f mult efort.

De certat nu m-am certat, este o fata extraordinara am invatat f multe de la ea, si este f inteleapta. Si oricum nu ar face asta sa dispara pur si simplu, nu a facut niciodata. O cunosc destul de bine cat sa stiu ca nu ar face asa ceva.
Reply With Quote