View Single Post
  #401  
Vechi 26.01.2022, 10:56:33
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Baiatu insista sa bag doi stalpi in pamant la distanta de 787 km intre ei si sa astept vara (cand unu din ei va fi fara umbra cu soarele la zenit si altul va fi cu umbra caci razele soareliui vor lovi stalpul dupa un unghi de 7,12 grade.)

Tu-mi zici mie mucles si ca-s trol sau ca manc rahat sau ca-s sectant si definitia idiotului?

Tu-mi zici mie ca nu raspund si ca-s din alt film si ca evit sa desfac primul argument?

Tu ma faci bagabont idiot insistand in tembeologie slugarnica la ”sfanta” ratiune?
Dilimache, daca unul acum 2500 de ani a vazut asta si a calculat destul de bine ca pamantul e rotund, dar si raza acestuia, tu acum esti doar un inept.

Pai eu iti zic asa:

1. Ca nu vrei sa reproduci

2. Ca degeaba latri ca pechinezul la argumentul lui Eratostene cat timp nu il reproduci

Deci tine-ti pozitia de pechinez, latra in continuare fara dovezi si cand o sa te hotarasti ca pozitia ta e ca nu poti sa reproduci si nu poti infirma ce a zis ala omul ala.

Nu mai latra aiurea, cand nu poti spune nici nu nici da pe ce a zis Eratostene.

Asa ca mananci rahat cand nu poti de fapt sa zici nimic.

Iar restul cu vasele comunicante e doar semianalfabetism al unui idiot cu putine clase de gimnaziu.

Pechinez semianalfabet, mai usor cu fizica de corijent...
Reply With Quote