View Single Post
  #19  
Vechi 28.06.2010, 09:31:26
Unknown's Avatar
Unknown Unknown is offline
Member
 
Data înregistrării: 30.04.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 45
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
..ca doar a avut loc in perioada recenta cind avem camere foto si la brelocul de la chei :))
Unde sunt fotografiile?:)))
Prietene, cand vad ca ti-ai pus la Religie: Ortodox, ma bufneste rasul... Ai niste postari penibile. In fine. Sa trecem peste asta, sa revenim la subiect.

Cred ca a spus clar acolo ca s-a facut mare tam tam la vremea respectiva in special acolo la ei.

De ce nu apare la televizor? In mass media romaneasca? Pentru ca e plina de... gunoaie, ca sa nu spun altceva. Pentru ca sunt preocupati si jurnalistii si prezentatorii si si romanii sa se uite la "m-a inselat prietena" "big brother" "tanar si-a violat bunica" si altele. Si sunt PREOCUPATI in mod si mai evident de distrugerea credintei, nu de aducere de dovezi pentru ceva bun. De asta vezi doar preoti hoti si homosexuali la televizor si nu ii vezi pe aia care chiar ajuta oameni. Si chiar exista si din aia.

De ce nu apare in presa straina? Zicea domnul konijiro mai sus. PENTRU CA NICI PRESA STRAINA nu e mai breaza. Pe cuvant domnilor, puneti nistre intrebari... minunate, mai rar asa ceva.

De ce, de Sfanta Lumina de la Ierusalim nu stiu nici macar toti ortodocsii, de ce nu se mediatizeaza? Si aia pana si musulmanii si ateii au vazut-o (chiar daca inca se CHINUIE sa dovedeasca ca e falsa si nu au reusit nici dupa 2000 de ani). Sunt inregistrari, se vede clar, facute cu camera PRO sau cu camera de la BRELOCUL DE LA CHEI. Sunt oameni care au probat focul. Cum sa o numim: COINCIDENTA(sper sa inteleaga toata lumea ironia), "precis exista o explicatie", etc. GATA STIU! E o marsavie, o bazaconie, un fals pus la cale de nebunii astia de crestini, batuti in cap, spalati pe creier, care cred in zane si dragoni...

Gata, caz rezolvat, toata lumea e multumita:)

Nu ne simtim toti mai bine?:)
__________________
"Dragostea îndelung rabda; dragostea este binevoitoare, dragostea nu pizmuieste, nu se lauda, nu se trufeste. Dragostea nu se poarta cu necuviinta, nu cauta ale sale, nu se aprinde de manie, nu gandește raul. Nu se bucura de nedreptate, ci se bucura de adevar. Toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda. Dragostea nu cade niciodata." (Corinteni I-13)
Reply With Quote