View Single Post
  #28  
Vechi 30.09.2010, 17:23:52
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de floricica Vezi mesajul
Vrei sa fii te rog mai explicit? nu inteleg nimic! fa un rezumat in 3-4 randuri
Din superstițeu am fobie de nenia, de ochii și de deochii lui nenia, de aia am fobia că mi se va împlini ce mi-a ghicit tanti grijania în cafia... că eu fiind un papă lapte vreau mereu privindu-mă în goglinda gLumii, mă las lins de șarpe și mă flatez cu competența că o să fiu frumușel și băgat în seamă pentru ca să pot mai târziu primind mulțumiri să mă bălăcesc cu frumoasele în compot făcut cu apă dulce și acolo, ca peștii, să ne atingem profitând că nu ne cunoaștem deloc, să ne adulăm pentru a produce CREIATINĂ... deci e fobia curioșilor ce suferă de curiozitate amară... suferă de gaura cheii, dar ei sunt siguri și cred că e dulce privirea aceea lungă sau foarte scurtă, ca un fel de filaj fricos ca să nu fi observat... iar apoi când ține figura îndrăznești exact ca căldicelul ce e hotărât să facă păcate... grele, și să se fericească viceversa, crezând că defapt sunt ''vrednic''... deci se înfoaie oqlulhul în mine cu competența, pușcă de competență și de meștereală savantă pentru întietăți. Pismă și lene.

Last edited by vsovivi; 30.09.2010 at 17:28:40.
Reply With Quote