View Single Post
  #12  
Vechi 21.12.2018, 02:41:26
PocsanCatalin PocsanCatalin is offline
Member
 
Data înregistrării: 28.02.2017
Mesaje: 49
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MGTOW4life Vezi mesajul
Numărul 9 reprezintă judecata lui Dumnezeu asupra Babilonului,* adică a lumii ...
Multi spun ca antihrist trebuie sa vina, dar asta este inselarea pentru că Ioan spune că duhul lui antihrist a fost încă de la început în biserică printre ei ...Ioan 2:19
"Dintre noi au ieșit, dar nu erau de-ai noștri "
Si oricine nu mărturisește că Mesia ESTE în trup (nu "a venit" - pentru că a venit a murit si a înviat în trup ca Om deplin), acela are spiritul antihristului...
Inca nu am deslusit acest mister, sunt aproape patru luni de zile de cand tot vad acest numar.Eu cred ca are legatura cu ora 9, ora la care Iisus a murit, este ora finala, ultima ora, spun acest lucru deoarece nu doar o data mi-a fost dat sa vad un ceas mare ( din acela, de se pune pe perete ) indicand ora 9 fix.Evident, nu vreau sa induc pe nimeni in eroare, spunand ca vine sfarsitul, asta nu am de unde sa stiu.

Sa va mai arat un lucru "ciudat", ultima mea vizita pe acest site a fost la data de: 13.12.2018; acum, daca adunati toate aceste cifre ( atentie, nu numerele, ci cifrele ) apoi adunati si cifrele numarului obtinut, ajungeti tot la 9.

1 + 3 + 1 +2 +2 +0 +1 + 8 = 1 + 8 = 9

Daca asta nu pare ciudat, uitati si ora exacta la care am vizitat site-ul ultima data: 14: 33:52; daca folosim acelasi procedeu, ajungem tot la 9.

1 + 4 + 3 + 3 + 5+ 2 = 1 + 8 = 9

Pentru voi poate nu inseamna nimic dar pentru mine inseamna, tinand cont ca eu tot vad acest numar.
Reply With Quote