View Single Post
  #19  
Vechi 18.04.2011, 22:54:02
aususerum aususerum is offline
Banned
 
Data înregistrării: 18.04.2011
Mesaje: 3
Implicit

Primul lucru pe care il pot spune e ca am facut cont special pentru acest topic.

HMMMMMM.....

Se pare ca cei de aici priviti homosexualismul ca o boala si nu ca o constitutie genetica(asta e alta problema a religiei ). Am o veste buna pentru toti cei de aici.... orice om are in esenta sa si homosexualism .... altfel nu ati mai avea prieteni de acelasi sex. Ati fi precum leii care isi inlatura puii de sex masculin in momentul in care ajung la varsta maturitatii sexuale.

Aceste tipuri de parade nu sunt pentru a spala creierul ci sunt metoda lor de a arata ca nu le este rusine de cine sunt ei ca persoana. Parade fac pentru a putea sa intalneasca altii semeni ce li se aseamana.....echivalent cu gratarul la care tot romanul mediu il face in momentul in care vine vremea buna (se poate asemui la extremis ca jertfa adusa unui zeu ce aduce vremea cea buna).

Apropo de pofte necurate si alte ciudatenii de felul asta. Intrebati-va preotul daca e crestin sa faci felatie sau cunnilingus ... daca e crestineste sa faci sex inainte de casatorie ... daca e crestineste sa iti pui sotia in diverse pozitii doar pentru ca va place si nu pentru ca vreti sa faceti copii de fiecare data cand va iubiti precum Adam si Eva.

Ce va faceti daca se dovedeste ca veti avea copilul homosexual (...si apropo asta este o idiotenie, iar cei ce se vor uita un pic la semnificatia latina isi vor da seama ca nu inseamna nici pe departe om care se culca cu o persoana de acelasi sex....) ... ii veti da vomitive in timp ce il fortati sa se uite la filme XXX intre persoane de acelasi sex ... ii veti face electrosocuri?... doar doar o scapa de boala?

Nu va place de doi barbati care o fac...dar vai ce va mai plac doua fete(sau mai multe).... asta pentru cei care sunt barbati si poate un pic si pentru femei.

Nu uitati ca printre voi sunt "homosexuali" de care nici nu stiti si cu care sunteti prieteni buni.

Nu uitati ca in istorie au existat foarte multi oameni homo sau bisexuali....vezi Iulius Caesar... Alexandru cel Mare ... Leonardo da Vinci ... Socrate ... Marcel Proust ... Eleanor Roosvelt ... Maria Antoaneta ... Papa Benedict al IX ... asa ca sa zic doar de cativa...Ca sa nu mai zic de faptul ca purtati haine ce au fost create sau inspirate dupa designeri gay .... ca de multora le place Versace care era gay...

Nu mai fiti xenofobi, ipocriti , speriati.

P.S. : imi cer scuze daca am mai papat litere .... sau nu am pus virgulite pe unde trebuia...

DESCHIDETI OCHII SI TRAITI VIATA VOASTRA NU PE CEA CE VI SE SPUNE CA TREBUIE SA O TRAITI.... SI FITI MAI BUNI SI MAI GENEROSI ....CA SUNTEM TOTI FIII LUI DUMNEZEU... ORICE FORMA O AVEA EL (CATOLICA, CRESTINA,BUDISTA,LAMAISTA...ETC.)

Last edited by aususerum; 18.04.2011 at 22:58:24.
Reply With Quote