View Single Post
  #1  
Vechi 23.05.2012, 23:22:43
Ovidiu_26 Ovidiu_26 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 24.05.2011
Mesaje: 3
Implicit Cum sa-mi apar fratele de Blestem

Ma numesc Ovidiu si am 27 de ani .... am un frate mai mare care este divortat, are un copil de 13 ani.... Fratele meu acuma se recasatoreste dar fosta nevasta si mama ei cred ca umbla cu lucruri necurate... Ea adica fosta nevasta a plecat in Spania la munca dar nu sa mai intors iau lasat balta si pe copilul ei si pe fratele meu Cristian....si asa sa ajuns sa divorteze.... acuma fratele meu vrea sa-si reaia viata ..dar vreau sa specific nu mai crede in dumnezeu ,sfinti si maica domnului ba chiar injura de dumnezeu si de toti sfintii ..are destule pe cap cu pacatele astea... fratele meu acuma a dato in judecata pentru pensia alimentara..si a sarit ca arsa cand ia ajuns citatie acolo in spania... si a zis ca o sa-l blesteme in genunchi cu lumanari etc etc ... fratele meu e pacatos stiu ca nu e bine sa credem dar in oamenii care sau departat de Dumnezeu ...Cel rau ia putere asupra lui si se prind blestemele... cum sa fac sa-l protejez sa nu se prinda cica vrea sa se aleaga praful de fratele meu si se jura si pe copilul ei.. va dati seama nustiu ce sa fac la cine sa merg sa dau rugaciuni . etc etc ce sa fac? va rog mult sa ma ajutati sa-l aduc si pe drumul cel bun ... Va multumesc Ovidiu Doamne ajuta
Reply With Quote