Subiect: Ajutor urgent
View Single Post
  #172  
Vechi 20.11.2010, 22:32:43
mihele_m's Avatar
mihele_m mihele_m is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 309
Post

[quote=stasylena;194307]Doamne ajuta!

Numele meu este Elena, am 29 de ani si de o saptamana sotul meu ( 30 ani) a primit vestea socanta, in urma unor investigatii medicale de rutina,fiind diagnosticat cu un cancer osos. Asteptam rezultatul biopsiei.......... iar eu am marea rugaminte sa va rugati si pentru noi ( numele sotului este VASILE) . Daca cineva a mai trecut prin asemenea experiente il rog sa mi se alature cu ceva sfaturi, medicale sau spirituale. O sa revin cu detalii dupa biopsie.


Craciun Fericit!!!!!![/QUOTE

Bunul Dumnezeu sa aibe mila si indurare sa va ocroteasca casa si familia de tot raul si necazul ,si sotului dumneavostra sa-i dea multa putere si tarie sa poate depasi toate momentele grele prin care trece . Nu este usor ceia ce ne relatati trebuie sa fiti tare si sa-l sprijiniti . Dumnezeu si Maicuta Sfinta sa fie alaturi de dumneavoastra si sa va intareasca ca sa puteti duce aceasta povara fiindca nu este chiar usoara . Sa nadajduim ca rezultatul va fi unul pozitiv ,sa va ajute Dumnezeu .
__________________
" Toate imi sunt slobode , dar nu toate imi sunt de folos (ICor. 10 ,23 ,) " Nelinistea noastra pe care o simtim neincetat in incercarea de a fi perfecti ascunde teama . Daca ne infruntam temerile si ne ingaduim sa fim "umani ", putem fi mai fericiti si mai bogati . " D. Burns
Reply With Quote