View Single Post
  #12  
Vechi 29.06.2006, 05:35:53
Verum Verum is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 29.06.2006
Mesaje: 8
Implicit

Nu stiu cum puteti voi gandi asa dar pe mine deja ma plictiseste Marea Lupta. Atat de trambitata si anuntata insa nimanui nu-i pasa de mine.
In Biblie nu e scris numele meu si eu am si eu o viata si daca nu am facut rau nu trebuie sa suport atatea rele si sa imi fac atata sange rau din vina altora. Dar ce conteaza un suflet nu?
Ei bine eu sunt ukrainean, nu stiu cat conteaza pentru voi si am pe sifonier 2 pusti Dragunov cu luneta (dintre care una chiar de colectie cu accesorii imbunatatite). Cu aia pot ochi boasele unui tantar pe intuneric de la sute de metri distanta.
Dat fiind ca viata mea e scurta si vreau sa apuc sa traiesc si eu intr-o lume normala sper ca nu pare deplasat sa imi doresc sa nu fiu nevoit sa astept atat. Hai aratati-mi-l pe ala rau ca sa se termine cu asteptarea asta.

O fi anticristul cine o fi dar pe lumea asta sa te feresti de niste frati ukraineni nervosi carora le-ai facut atat amar de vreme zile fripte. Daca maine i-as vedea pe cei 2 prorooci care ar spune ala e anticristul ok, e contractul meu. N-o sa ratez nicicum si tinand cont de ce spune Biblia nu cred ca o sa invie. Satan nu poate da viata! Deci unde e bastardul?
Iisus va poate mantui pe toti, a mai facut-o insa eu nu pot astepta atat, sunt o fire practica si as vrea sa se termine rapid cu ala. Am prea putin timp la dispozitie si promisiunile pe care le tot spune preotul la slujba raman tot promisiuni.
Reply With Quote