View Single Post
  #308  
Vechi 05.04.2014, 00:22:06
maria25 maria25 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.01.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 154
Implicit re

Multumesc pentru sugestii.

Tin sa precizez ca nu fac parte din majoritatea femeilor care isi folosesc copilul ca pe o arma si urla prin tribunale dupa bani. Nu sunt de acord cu asta.

Am facut tot ce am putut pentru baiatul meu, cum poti tu sa imi cunosti durerea si adevarul din sufletul meu? Faptul ca nu am scris aici tot, asta nu inseamna ca nu imi pare rau si ca nu ma caiesc.

Am venit pe acest forum in genunchi, epuizata din toate punctele de vedere... Mi-am spus povestea si amarul. De unde stii tu ca nu imi plang amarul din suflet zi de zi sau cum ma caiesc? Nu trece o zi fara o frantura din trecut. Este greu si mi-am plans de mila destul de mult, insa asta nu ma face o manipulatoare si un om care se autocompatimeste continuu. Sunt totusi multi ani de atunci. Sunt un om care se taraste inainte, pe burta. Unii isi revin repede, altii mai greu.

Tot ce s-a intamplat mi-a deschis larg ochii. Ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot si sper sa reusesc in tot ceea ce trebuie. Ma intristeaza aceasta conversatie in care simt ca trebuie sa imi prezint argumentele pentru faptele mele...
Reply With Quote