View Single Post
  #6  
Vechi 01.02.2013, 23:25:37
celestial_pottery
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
E o instituie laica, politizata pe undeva, daca asta este directiva de la centru, ca sa am bine si europeni, la ce va asteptati?

Astfel de proteste sunt inutile, atat timp cat statul este laic iar legea defineste sau va defini (la ora actuala mai vag) atitudinea impotriva homosexualitatii ca discriminare, ce credeti ca va urma?

Asta nu e nimic..

Interesan e site -ul cu "raporteaza".
Era o vreme cand meseria de informator la "secu" era o chestie de rusine, acum a devenit o chestie de "mandrie" si inca din aia gay. mandrie gay.
Regret profund ca Europa exista. Oare cind, in termeni de timp istoric, va fi distrusa, cu popoarele ei criminale, inutile, vicioase, imbecile si materialiste cu tot?! (Ma refer la nucleul UE, adica Occidentul). Numai prostii si profitorii sistemului adora capitalismul si Occidentul.
Stiu ca se va ajunge la persecutarea deschisa a normalitatii. Tocmai de asta spumeg. Totdeauna am adorat si practicat, cu orice pret, ceea ce rominul numeste "aruncarea de lichide impotriva directiei vintului". :D :))
Serios, chiar faptul ca a fi contra curentului este zeflemisit printr-o asemenea expresie spune mult despre directia noastra morala colectiva ca popor.

Last edited by celestial_pottery; 02.02.2013 at 10:17:12.
Reply With Quote