View Single Post
  #7  
Vechi 25.04.2009, 18:11:40
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Cu mare bucurie în suflet, vă anunț că buna noastră prietenă de pe forum Dorina, și-a lansat astăzi 25 aprile , la Biblioteca Municipală din Bârlad, cea de a doua carte de poezie creștină , intitulată sugestiv: "Daruri". Un suflet sensibil și plin de talent ce dăruiește celor din jur, bucuria și iubirea in Hristos. Dragă Dorina te rugăm din suflet când dorești și poți , să ne dăruiești din darurile tale minunate, postând pe forum , poeziile tale, întru bucuria noastră a tuturor.
Cristi.Cristi.! M-ai și aflat.Da într-adevăr a fost atât de fumos,am avut o mare bucurie .Vă vor povesti părintele Adrian și adorcristi(Cristi) din Vaslui cum au fost.Îmi promisese că vine și Jenica dar era tare afectată de moartea Preasfințitului.
Am postat câteva poze pe pagina mea și le puteți vedea, iar dacă vreți să citiți din poeziile mele voi scrie cele două adrese de pe Scribd unde le găsiți.
Să vă bucurați atunci când Dumnezeu vă dă suferințe căci,numai credința și încercările ne fac mai buni și mai curați.Vă mulțumesc pentru cuvintele minunate tuturor dar nu știu dacă sunt eu vrednică de atâta atenție.
Reply With Quote