View Single Post
  #7  
Vechi 17.03.2014, 09:38:55
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarianStefan Vezi mesajul
Buna ziua tuturor, problema pe care o am si pentru care am nevoie de un sfat este urmatoarea: sunt intr-o relatie cu prietena mea de 10 luni, insa o vad distanta, rece fata de mine intr-un cuvant nefericita. Din ce mi-a spus, rezulta ca nu poate sa tina la mine desi incearca si ca sa distantat fata de mine de cand am dus-o la mine acasa (nu am o situatie materiala prea buna) dar totusi zice ca pentru ea nu situatia materiala conteaza.
Nustiu cum sa procedez, imi doresc sa o stiu fericita, chiar daca asta inseamna sa nu fie alaturi de mine
Foarte putine detalii pt a avea o idee cat de cat...
Este distanta acum insa a fost si altfel in trecut?Ii facea placer sa va vada,sa fie in compania dvs?
Dvs sunteti o companie placuta,la randul dvs sunteti disponibil afectiv ?Va aratati incantarea de a fi in compania ei?Ii acordati atentie?incercati s-o cunoasteti,s-o ascultati sa aflati ce-si doreste,ce-i place,ce o face fericita ?
Cat de bine comunicati?sunteti timid sau aveti o personalitate taciturna?
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
Reply With Quote