View Single Post
  #12  
Vechi 31.03.2009, 19:29:12
sia's Avatar
sia sia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 453
Implicit Pentru Silverstar

1) Cred ca ma confunzi . Nu am avut nicicand placerea sa-mi mai spui ca sunt [COLOR=teal][COLOR=seagreen],,[/COLOR][COLOR=green]lipsita de [/COLOR][COLOR=seagreen]logica[/COLOR],, [/COLOR]poate-mi amintesti tu ,unde si cand .
2) Si acest subiect se preteaza la copy/paste .Ce voiai sa rescrie Iustin 44, toata povestea?
3) M-a durut superioritatea cu care l-ai tratat pe Iustin. (si nu e singurul sau mai bine zis nici primul ..sper sa fie ultimul )
4)[COLOR=black] In postarea mea ,am specificat ,,vezi Povesti cu talc,, n-am facut nici-o aluzie la cultura generala ..te inseli si-mi pare rau daca asta ai inteles.[/COLOR]
5) [COLOR=#008000]Stai departe de mine ca să nu-ți spun atât cât meriți... [/COLOR]Chiar te rog sa-mi spui ..cat despre stai departe .. nu-ti promit pt ca nu-mi place sa spun ,,adio,, ,prefer , la revedere.

Asa..si acum am sa-ti arat un mesaj , ti l-am scris pe 8 martie (probabil nu l-ai citit ) sustin cu tarie [COLOR=purple]NU VREAU SA TE NECAJESC CU NIMIC ! [/COLOR]

P.S... si eu te iubesc pe tine ..

pentru Silverstar
tare mi-e greu sa te-ntreb, pt ca n-as vrea sa te necajesc cu nimic,totusi ,de vrei te rog ,spune-mi aceste ,,Mesaje din lumea de dincolo.. , , au incetat dupa ce Lucian te-a aparat de ...agresor ? Toti trandafirii din lume pentru [COLOR=purple]ingerasul[/COLOR] tau ..si pentru [COLOR=purple]tine[/COLOR] . cu toata dragostea te imbratisez ,azi, de ziua noastra. Silvia
__________________
__________________
Slava Lui Dumnezeu pentru toate !
Reply With Quote