View Single Post
  #5  
Vechi 16.06.2010, 01:23:29
cherub cherub is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 422
Unhappy cred ca ni se pregateste al 3-lea razboi mondial

ce sa credem (adica, sa cred, mai precis)... ca va urma o mare foamete si al 3-lea razboi mondial, sau invers - (sunt toate semnele, din pacate... ori si celelalte 2 razboaie mondiale au fost precedate de crize similare, atent orchestrate de cei care au avut interese si numai de castigat de pe urma lor, stramosii unor familii ale elitelor mondiale, cum ar fi adica masonii, rockefellerii si ceilalti din grupul bilderberg sau cum s-or mai numi etc). In plus, atatia Sf. Parinti ai Bis. crestin-ortodoxe au tot avertizat si facut atatea profetzii, iar in multe parti ale lumii, sfintele icoane au plans si plang cu lacrimi de mir sau de sange... nici nu trebuie sa ne mai miram, la cat de rai si pacatosi am devenit, S-a saturat pana si Bunul Dumnezeu de noi, de aia ne tot trimite cutremure devastatoare si inundatii catastrofale s.a.m.d.... Dar sa nu deznadajduim, totusi...
Doamne fereste, sa nu ajungem sa ne mancam intre noi la propriu, intr-o zi, dupa cum a profetzit un parinte vizionar, care spunea ca va veni o foamete atat de mare incat cei de la orase vor fugi la sate, si posibil ca oamenii vor ajunge chiar la canibalism, adica sa se si manance intre ei, ca sa supravietzuiasca!... Criza asta mondiala cica nu ar fi decat inceputul, si ca ar urma si mai greu...
Reply With Quote