View Single Post
  #14  
Vechi 18.06.2009, 11:12:51
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

nimeni, dar nimeni nu a putut raspunde la intrebarea mea.
dragii mei nu ma ia nici tensiunea si nici nervii si nici nimic si nici nu am mustrari de constiinta la ceea ce am facut. dupa parerea mea sa faci rau altora, sa gandesti rau despre altii, mai ales fiind in necunostinta de cauza mi se pare si mai mare pacat. multi vad ca arunca cu pietre....bravo, daca sunteti atat de curati la suflet faceti-o eu una nu aplec urechea la asa ceva. cineva zice voi arde in iad.....foarte frumos din partea ta....dar cine esti tu sa imi zici mie asa ceva????????? stai la dreapta Domnului cumva?
atata timp cat eu ma simt cu constiinta impacata si nu regret ceea ce am facut, nimeni dar nimeni in afara de Dumnezeu nu are drept sa ma judece. cine ma judeca e mai pacatos decat mine. daca nu stiti sa raspndeti la o intrebare, respectiv cea pusa de mine, nu aruncati cu pietre, ca nu am omorat pe nimeni, nu am dat in cap la nimeni, nu am facut rau nimanui, doar mie daca mi-am facut.
multumesc oricum pentru atenia acordata.
PS. aici e un forum in care ti se spune ce va urma dupa moarte si cum vei ade, unde ti se spune ca esti pacatos etc????ca sa stiu si eu
Reply With Quote