View Single Post
  #46  
Vechi 04.05.2012, 09:24:57
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ioan cezar Vezi mesajul
Vali, te rog sa faci un mic exercitiu de empatie si sa presupui ca te afli in locul meu si sesizezi ca doi barbati care isi marturisesc public o anumita inclinatie spre relatiile homosexuale isi dau invitatie pe privat.
Acum am inteles, te refereai la acel mesaj care si mie mi s-a parut putin ciudat, deci iti dau dreptate. Prima data cand am intrat pe un forum discutam printre altele si cu un ateu care era si homosexual. La un subiect un tanar a scris ca are probleme de sanatate. Dupa un timp a mai scris un mesaj si i-am raspuns si eu. Asa am aflat ca la primul mesaj il contactase persoana care avea aceste inclinatii, spunea el ca sa il ajute, ii trimitea multe mesaje pe zi, vroia sa il corupa. Tanarul era nehotarat in privinta sexualitatii sale, dar ajunsese sa fie speriat de insistenta acelui gay, tanarul avea 16 ani si romanul din SUA avea cam 48. Am sesizat asta, dar pana la urma pe forum erau mai mult atei sau nepraticanti si aproape au tinut cu acel gay.
Eu m-am mai referit si la un mesaj pe care mi l-ai adresat mie, nici nu am inteles la ce te refereai, daca era e bine sau de rau: http://www.crestinortodox.ro/forum/s...6&postcount=71

Last edited by catalin2; 04.05.2012 at 11:37:27.
Reply With Quote