View Single Post
  #245  
Vechi 11.02.2021, 21:23:33
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Amagiti care vorbiti doar amageli.

Visati despre ortodoxie dar prizati NIP si alte prostii.

Pana ajungeti ca Moroco. Unul care de 15 ani de zile ijura Biserica si se lupta cu totii pe forumuri. Si isi mai ia cate o scatoalca pana pleca punandu-si coada intre picioare...


Mare pacat de tine, ca stai in brate cu un tampit de profesie si nu vezi ca te-ai molipsit.

Nu imi purta tu de grija imi poarta Biserica. Pana acum sunt in cuvantul Bisericii chiar daca toti prostovanii si sectarii ma injura cu foc "ca nu sunt ca ei" si ca le-am dat vreo 2-3 toiege duhovnicesti pe spinare...

Prizeaza in continuare ca si Moroco, o sa ajungi ca el. Esti pe calea lui Moroco... Inca putin si o sa faci ca el pe forum

Vezi ca diavolul se molipseste, se ia, daca il tii peala.mult in brate.

Din ce vad ai iesit tu de la Glina si ai venit aici langa muncitori de liga a 4a. Esti ultra educat te pricepi sa numeri virgule, se pare ca doar atata poti.

Daca reciti dupa Moroco aici ajungi. Cu un sectar care este tinut in brate de "ortodocsi" precum Petru.. ce sa mai zici ortodoxule. Poate ne dai niste lectii de ortodoxie.

Poti sa mai reciti din Evanghelie daca nu ai invatat sa asvulti de BOR e degeaba. Iti faci singur dogme.

Last edited by gpalama; 11.02.2021 at 21:29:02.