View Single Post
  #222  
Vechi 06.06.2010, 10:29:21
vasilik's Avatar
vasilik vasilik is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.02.2008
Locație: Piatra Neamt
Religia: Ortodox
Mesaje: 113
Implicit

Citat:
În prealabil postat de valentinalogo Vezi mesajul
Draga mea,
Imi doresc sa te ajut pentru ca nu cred in nimic "intamplator"!

Am scris pana acum ddeja doua msaje...Este pentru primele dati cand scriu pe un forum...
Recitind ce am scris si temandu-ma sa nu fiu "prea ridicola"... am observat ca am inceput sa scriu raspunzand mesajului tau....

Ceea ce eu am scris (mi-am strigat durerea), nu are legatura cu mesajul tau!

dar...dar...dar...recitind mesajul tau am realizat ca s-ar putea sa te pot ajuta efectiv!
Nu stiu prea multe date despre ce ai nevoie realmeente asta o sa decizi tu, daca crezi ca iti pot fi de folos.

Am terminat AsE-ul -Facultatea de Management in 1997. Am lucrat 7ani ca Director Resurse Umane si 3 ani ca psiholog specializat pe psihologia muncii.
In 2005 am terminat Psihologia. De 3 ani lucrez in invatamant si am trecut prin: doua licente, o dizertatie si o cercetare.

Da-mi te rog mai multe detalii sa vedem cum si in ce fel te pot ajuta!

Pe de alta parte sa stii ca emotiile nu dispar oricat de mult ai fi obisnuita cu examenele! Dar le poti gestiona putin mai bine!
Emotiile te obosesc foarte mult.... incearca sa nu le dai frau liber...Roaga-te mereu si accepta-ti emotiile ca pe ceva frresc si trecator... Eu chiar sunt convinsa ca va fi BINE...

Curaj, si Doamne ajuta!
Eu astept...decizia iti apartine...oricum TE ASIGUR CA VE-I TRECE CU BINE PRIN ASTA!
Nu ma descurc sub nici o forma la partea practica a lucrarii de licenta, iar daca dumneavoastra spuneti ca ati fost Director la Departamentul de Resurse Umane poate ma puteti ajuta. Mai exact la partea practica, trebuie sa realizez un obiectiv pe care eu il urmaresc, pe baza caruia sa formulez doua ipoteze, iar apoi pe baza acestui obiectiv si acestor ipoteze sa realizez un chestionar cu intrebari. Nu stiu daca m-am facut inteleasa, recunosc ca am o tema de licenta foarte complicata si ampla, si din acest motiv nu reusesc sa o fac. Va rog tare mult, va implor, puteti si stiti sa imi dati o idee cat de mica, ca sa am macar un punct de plecare. Va multumesc mult si Dumnezeu sa va ajute!!!
Reply With Quote