View Single Post
Vechi 31.03.2014, 21:14:20
ionmares ionmares is offline
Junior Member

Data înregistrării: 30.03.2014
Implicit

parca ceva o tine in loc sa se intoarca ma vede ca pe un dusman cu ura,. ea a mai avut relatii o gramda si toate au fost esuate (mi-a zis ca cea mai lunga durata a durat cam 6 luni si ca se mira cum de a stat cu mine 1 an si 7 luni). dar din cate imi povestea de fostii ( stateam noaptea si discutam despre orice) prieteni ba unul era betiv si o batea, ba altul dadea ordine in propria ei casa, ba ca primul ei prieten nu ii raspundea la telefon dupa ceva vreme si ca ea la lasat. deci fata este trecuta prin viata dar nu conteaza asta, ceea ce conteaza este faptul ca ne intelegeam foarte bine si eu cu ea si eu cu mama ei si pana la urma fratele ei cu care s-a certat trecea mai mereu pe la noi sa ne vada se impacasera doar ca nu se intorcea acasa statea in chirie. ma impacam bine si cu fratele ei. si cateodata mai demult imi zicea ca cateodata o apuca nevoia sa fie singura sa nu mai fie barbat pe langa ea in casa si eu ii raspundeam pai daca o sa fi casatorita ce o sa faci il alungi pe sot ca simti nevoia de singuratate? deci se intampla ceva cu fata asta de nu se leaga iubirea de ea. are 25 de ani si la varsta ei altele poate au copii sunt hotarate pe viata dar ea nu stie ce sa faca cu viata ei. Parca i-ar fi facut cineva farmece sau blesteme. Voi credeti in farmece si blesteme? dar biserica ce parere are oare despre farmece sau blesteme?
Reply With Quote