Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 31.05.2024, 19:29:42
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.511
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihailc Vezi mesajul
Ce treabă am eu cu Dominic Fritz, bula useristă și cam tot ghiveciul textual din anterioarele două postări?
Începuseși să înșiri despre AUR și așa reieșea că ești din zona usr progresistă, nu pare că ai fi cu PNL-PSD.

Citat:
În prealabil postat de Mihailc Vezi mesajul
Nu-mi mai tot înșirui nelegiuirile vrășmașilor tăi, mai bine concentrează-te pe ale tale, chiar dacă bârna ideologică îți obturează, de o vreme încoace, privirea interioară. Mai ales că ești cu un crac în apostazie cu valorile tale „totemice ” (cuvântul „totem” oricum l-ai suci tot idol înseamnă)
Nu e puțin lucru să faci sminteală publică într-un oraș prin cultul lgbt, și pe deasupra să-ți mai bați joc și de principiile din campanie, furtul e imoral după decalog.

Cu atât mai rău e un partid care e și hoț și promovează imoralitate publică e și ineficient raportat la rezultate, e și plin de incompetenți, are și propensiune spre dictatură în Pandemie Fritz cerea lui Arafat ordin de carantinare, de aceea s-au și dus protestatari la el acasă.

M-am referit la toate simbolurile care sunt importante pentru un neam atât, așa și panteonul sau areopagul sunt tot lucruri păgâne dacă te referi doar etimologic.

Liturghie era un cuvânt folosit de romani pentru ritualurile față de zeul Mitra, chiar dacă nu seamănă cu cele creștine.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
Răspunde